תוצאות החיפוש שלך

צוות רשת YAFO.co.il

צוות רשת YAFO.co.il – יועצי נדל"ן במיוחד עבורכם.

הלקוחות שלנו טוענים: "אתם משהו שונה, מתווכים שלא פגשנו עד היום".
ובאמת – צוות יועצי הנדל"ן והעובדים שלנו הם קודם כל – משפחה בת יותר מ- 20 שנה, העובדת יחדיו בשיתוף והגינות לכל אורך הדרך ולמען האמת – גם בגאווה.
אנחנו גאים להיות חלק מרשת YAFO.co.il הנמצאת תמיד בראש – מבחינה טכנולוגית, שיווקית ומקצועית.
לא קל להתקבל למשפחה הזו. להיות יועצי נדל"ן ברשת YAFO.co.il זה מחייב.
אנחנו אנושיים, מדברים בגובה העיניים, מקשיבים לכם בתשומת לב, עד שמבינים בדיוק מה אתם מחפשים.
לא ננסה "לדחוף" לכם נכסים. לעתים, יקרה אפילו ההיפך – נתעקש שהנכס או הסביבה, עלולים לא להתאים לכם.
יועצי הנדל"ן שלנו יושבים ביפו שנים, מכירים היטב את יפו, על מעלותיה ומגרעותיה, ואף מתמחים באזורים ספציפיים.
הם ילוו אתכם לאורך כל העסקה, עד שבסוף נערוך את הישיבה המסורתית בפטיו ברחוב השחף, עם חומוס מאבו-חסן ומשקה שקדים בגוון חלבי.
אז אתם כבר לא תהיו לקוחות, אלא השכנים החדשים שלנו.

ברוכים הבאים!

אריה שפר הוא הבעלים והמנכ"ל של רשת YAFO.co.il משנת 1995 בה נדל"ן הים התיכון. אריה שותף בחברת שפר-צרויה נדל"ן העוסקת בשיווק מגרשים ומבנים. בשנת 1989 רכש אריה את המבנה ברחוב השחף במכרז הראשון של עמידר, בעבור 42,000 ש"ח. לטענתו, המחירים עלו מאז…

זיוה ארטגה בר דוד היא המנהלת האדמיניסטרטיבית של הרשת, ומתפקדת בנוסף בתור מש"קית ת"ש לצוות. זוכרת כל לקוח ולקוח, העדפות, היסטוריית הטיפול בו וצרכים מיוחדים, שאפילו הלקוח כבר שכח. הלב הפועם של הרשת.

שי בלומן מתמחה בשכונת עג'מי, יפו העתיקה, שכונות צפון יפו ומתחם נגה. אמן בנשמתו, מוזיקאי בהכשרתו ומשפטן בהשכלתו. משלב את כל התחומים לטיפול אישי בסגנונו המיוחד, בלקוחות הרשת.

אסתי דקל-שוב מתמחה בשכונת עג'מי, יפו העתיקה, שכונות צפון יפו ומתחם נגה. אסתי נמצאת ברשת YAFO.co.il כמעט מיומה הראשון (של הרשת) מאהבה לבתים ואנשים. הכסף מגיע הרבה אח"כ. צבעונית ומחבקת.

יוגב בר – מנהל סניף השדרה – מומחה בשכונות דרום יפו ומזרחה ובבת-ים. זכה לכינוי ג'וניור עקב גילו הצעיר. מושא אהבתם של כלל הצוות והלקוחות. כוכב נמרץ ומבטיח בעל מוטיבציה אינסופית.

אורנה ברנוביץ' – בעלת וותק של שנים ביפו. נמרצת וחייכנית להפליא. מתחייבת לבוא עם הגיטרה לאחר חתימת החוזה ולהנעים את זמנכם. אם אתם גם בעניין של רכיבה על סוסים – דברו איתה.

אלונה פלד – תושבת יפו ומשווקת נדל"ן במשך שנים רבות. רבת כישורים ובעלת חיוך מקסים. מוזמנים לשאול אותה בכל נושא הקשור ליפו. אם במקרה היא לא תדע, למחרת תקבלו תשובה בדוקה.

נטלי קוסוי – דוקטור לאמנות באוניברסיטה, גרה ומתמחה בשכונת הדרומיות של יפו. מכירה כל בניין ביפו ג' ו- ד', את הדיירים ואת הסיפורים. אחרי שארגנה פרויקטים של פינוי בינוי, אז למצוא לכם נכס, כבר קטן עליה.

דילוג לתוכן